Homeopatie & BiorezonanceLogo Homeopatie & Biorezonance

Co nás oslabuje?

Zdraví je nejcennějším darem přírody a základem kvalitního života, proto bychom se měli naučit si ho chránit a udržovat. Může to být vlastně docela jednoduché, pokud dodržíme několik zásad:

1) Detoxikace – očista těla

Na člověka v dnešní době působí velké množství toxinů, jako jsou různé přísady v potravinách, v pitné vodě, jedy ze životního prostředí a léky, které bereme.

Nahromaděním zátěží se stane, že tělo člověka už nezvládne jejich eliminaci a to se projeví různými způsoby, od nejasných poruch imunity až po duševní nerovnováhu. Biofyzikální rovina  snímáním frekvenčního vzorku umožňuje diagnostikovat tyto zátěže a určit, kde se v těle vyskytují, což není na biochemické (laboratorní) úrovni často možné. Tělo člověka má úžasný regulační systém, který se za normálních podmínek bez problému se zátěžemi vyrovná. Pokud ovšem hladina zátěží překročí kritickou hranici, regulační systém se zablokuje  a to je počátek onemocnění, které zatím nemá své symptomy.  Jakmile projevy nastanou, je to většinou již pokročilá fáze onemocnění.

Biorezonanční metoda i homeopatie se soustřeďuje na řešení příčin a odstranění těch zátěží, které způsobily zablokování tělu vlastního samoregulačního systému a na znovu nastartování bioenergetické podpory regulačního systému organismu.

2) Výživa a voda

Je naprosto nezbytné tělu dodat kvalitní vyváženou stravu, upravenou tak, že v ní zůstal dostatek všech živit a ne „mrtvou“ stravu navíc „obohacenou“ o chemické přísady. Dále je nutné tělu dodat kvalitní čistou vodu (bez chloru, CO2 ad.), záměrně neužívám slovo tekutina, ale Voda.

3) Správné pH organismu

K tomu je zapotřebí nejen splnění dvou výše uvedených bodů, ale i přiměřený pohyb a relaxace, jelikož i stres může organismus okyselovat.

4) Prevence

Tajemství pevného zdraví je prevence a neustálé udržování nastaveného správného životního stylu.

I při prevenci a průběžné údržbě je biorezonance velmi přínosná.

copyright © Jolana Váchová 2013

artLab 4People