Homeopatie & BiorezonanceLogo Homeopatie & Biorezonance

Zdraví je nejcennějším darem přírody a základem kvalitního života, proto bychom se měli naučit si ho chránit a udržovat. Pokud budeme zdraví a naučíme se o svoje zdraví starat, nebudeme strávit čas v ordinacích lékařů a budeme mít více času a sil na práci a na trávení volného času bez omezení.

V dnešním zrychleném a přetechnizovaném světě na nás může číhat spousta nástrah, kterým se musíme snažit čelit tak, abychom co nejméně zatížili naše tělo a psychiku.

Detoxikace

Na člověka v dnešní době působí velké množství toxinů – různé přísady v potravinách, v pitné vodě, jedy ze životního prostředí a léky, které bereme někdy zbytečně.

Nahromaděním zátěží se stane, že tělo člověka už nezvládne jejich eliminaci a to se projeví různými způsoby, od nejasných poruch imunity až po duševní nerovnováhu. Biofyzikální rovina  snímáním frekvenčního vzorku pomocí přístroje BICOM umožňuje diagnostikovat tyto zátěže a určit, kde se v těle vyskytují, což není na biochemické (laboratorní) úrovni často možné. Tělo člověka má úžasný regulační systém, který se za normálních podmínek bez problému se zátěžemi vyrovná. Pokud ovšem hladina zátěží překročí kritickou hranici, regulační systém se zablokuje  a to je počátek onemocnění, které zatím nemá své symptomy.  Jakmile projevy nastanou, je to většinou již pokročilá fáze onemocnění.

Biorezonanční metoda i homeopatie se soustřeďuje na řešení příčin a odstranění těch zátěží, které způsobily zablokování tělu vlastního samoregulačního systému a na znovu nastartování bioenergetické podpory regulačního systému organismu.

Výživa a voda

Je naprosto nezbytné tělu dodat kvalitní vyváženou stravu, upravenou tak, že v ní zůstal dostatek všech živit a ne “mrtvou” stravu navíc “obohacenou” o chemické přísady. Dále je nutné tělu dodat kvalitní čistou vodu (bez chloru, CO2 ad.), záměrně neužívám slovo tekutina, ale Voda.

S tím souvisí udržování správného pH organismu. Překyselení vede nejen k únavě, zablokování přirozené detoxikace, ale i ke spoustě závažných onemocnění.

copyright © Jolana Váchová 2013 - 2018

artLab 4People