Homeopatie & BiorezonanceLogo Homeopatie & Biorezonance

Alergie

Alergie (neplést s intolerancí) je nepřiměřená reakce imunitního systému organizmu na látky vyskytující se v našem okolí. Znamená to, že někteří pacienti jsou přecitlivělí na běžně neškodné látky jako prach, pyl nebo některé potraviny. Spektrum projevů alergických reakcí je velmi široké, od banální rýmy až po anafylaktický šok.

Proč ale takto přehnaně náš organismus reaguje? Vždy je za tím něco více. než jen to, že se imunitnímu systému nelíbí nějaký alergen. Navíc je to mnohdy efekt “sněhové koule” začne to sennou rýmou a skončí nesnášenlivostí zvířat a velkého množství potravin. Při testování klienta s alergií, jsou v organismu často  nalezeny zátěže jako těžké kovy, viry atd. Ty je potřeba z těla dostat ven, také je nutné organismus vyrovnat energeticky a hlavně je potřeba obnovit střevní mikroflóru a zajistit tak stabilitu. Základ veškeré naší imunity začíná totiž ve střevě.

U někoho se organismus dostal i třeba do stavu tzv. histaminové intorelance, kdy se správně či dostatečně z těla neodbourává histamin. Tam je současně potřeba se zaměřit na bezhistaminovou stravu.

Řešení pomocí Biorezonance, Homeopatie a Stravy

Biorezonanční terapie je velmi účinná metoda v boji proti alergiím. Provedené studie ukazují, že tato metoda má vysokou úspěšnost při úplném vyléčení nebo alespoň podstatném zmírnění alergických reakcí (výsledky studie naleznete zde )
Pomocí přístroje BICOM OPTIMA je možné identifikovat frekvenční vzorky alergenů, které způsobují u pacienta alergickou reakci, tyto frekvenční vzorky upravit a pomocí elektrod vpravit do těla pacienta tak, aby došlo k eliminaci či zmírnění alergické reakce. Nicméně pro dlouhodobý efekt je nutné dostat do pořádku celé tělo, včetně psychiky a je nutná také úprava jídleníčku, zpočátku poměrně přísně.

copyright © Jolana Váchová 2013 - 2018

artLab 4People