Homeopatie & BiorezonanceLogo Homeopatie & Biorezonance

Kouření

 Biorezonanční terapie je se svými 80% úspěšnosti při odvykání kouření rozhodně spolehlivější, ale i smysluplnější cestou jak přestat kouřit v porovnání s jinými zdlouhavějšími metodami, ale i v porovnání s elektronickou cigaretou.
Přejít z klasických tabákových cigaret na elektronickou cigaretu je při pevném rozhodnutí poměrně snadné, její uživatel si však nadále ničí zdraví. Pokud má elektronická cigareta sloužit k úplnému odvyknutí kouření (např. postupným snižováním dávek nikotinu), je její úspěšnost zanedbatelná.
Biorezonanční terapie je naprosto bezpečná a bezbolestná metoda. Elektronická cigareta je naopak podle několika z dosud provedených studií zdraví škodlivá. Obsahuje sice méně škodlivých látek než klasický tabákový kouř, nicméně stále obsahuje nikotin, na který rozhodně nelze pohlížet jako na bezpečnou chemikálii. Elektronická cigareta navíc může obsahovat i karcinogeny a toxiny – při rozboru jednoho vzorku plnící patrony elektronické cigarety byl objeven karcinogenní nitrosamin a jedovatý diethylen glycol.
Odvykání kouření

 

copyright © Jolana Váchová 2013 - 2018

artLab 4People