Homeopatie & BiorezonanceLogo Homeopatie & Biorezonance

Objednat se můžete:

přes kontaktní formulář na web stránce nebo  mailem: jolana@homeopatie-biorezonance.cz

telefonicky, nejlépe zasláním sms: 603 22 94 55 (pokud hovory nepřijímám, věnuji se nejspíše jinému klientovi, nezodpovězené hovory budou zodpovězeny při nejbližší příležitosti)

 

Zrušení konzultace: Neočekávané události jsou součástí života a v těchto případech Vám ráda vyhovím při změně termínu Vaší konzultace. Prosím o podání informace o případném zrušení konzultace alespoň 24 hodin předem. Pokud není vámi objednaná konzultace včas zrušena anebo je zcela nevyužita. Bude vám při příští návštěvě přiúčtována částka 80% z ceny plánované konzultace. Děkuji za pochopení.

 

Pražskou Poradnu najdete na adrese:

Ostrovského 3 / 253,  Praha 5
(ve 2.patře, dveře číslo 2112, vpravo od výtahů a schodiště)

ordinace1

ordinace2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přímo na metru trasy “B” – stanice Anděl, výstup směr Na Knížecí – Ženské domovy

Možnosti placeného parkování v okolí v parkovacích zónách, hlídaná parkoviště za objektem budovy Ženských domovů na ploše bývalého nádraží, případně v Obchodním centru Smíchov, kde jsou první 3 hodiny zdarma.

 

Poradenství a terapie v Havlíčkově Brodě

poskytuji ve vybrané dny, většinou pondělí – středa jedenkrát v měsíci (aktuální dny vždy s předstihem na Úvodní stránce) na adrese:

Pasáž Lucerna – Dolní 3088, 1.patro

(je výhodné příp. parkovat na Kalinově nábř. před Poliklinikou a kousek dojít, z pohledu “zády k řece” se pasáž nachází za budovou Polikliniky)

 

 

copyright © Jolana Váchová 2013 - 2018

artLab 4People