Homeopatie & BiorezonanceLogo Homeopatie & Biorezonance

O mně

jolana

Léčivé účinky homeopatie a poté i biorezonance jsem objevovala během svého vlastního léčení a léčení mojí rodiny. Studovala jsem dostupnou literaturu, začala navštěvovat školy, kurzy a semináře a uvědomila jsem si, že je to ta cesta, kterou se chci vydat: Pomáhat lidem vrátit jejich zdraví, energii a elán do života.

Ačkoliv mám původně technické univerzitní vzdělání, touto prací si plním svůj sen. Výsledky, které jsou velmi povzbudivé, mne o tom přesvědčují den co den. Stále více lidí přichází na to, že celostní přístup je správná cesta k trvalému zdraví. Pevně věřím, že nekonvenční formy medicíny získají opět své právoplatné místo po boku konvenční medicíny, budou se doplňovat,  a každý člověk si bude moci vybrat formu léčení, která mu vyhovuje.

Odborné vzdělání:

  • Odborné kurzy a semináře předních světových homeopatů:  Dr. Robin Murphy (USA), Louis Klein F.S.Hom., Dr. Philip Bailey, Anthony Conway, Dr. Russell Malcolm, David Mundy, Misha Norland, Dr. Peter König, Kim Elia a dalších)
  • Semináře metody Dr.Sehgala
  • Kurz Autopatie přímo u jejího zakladatele Mgr. Čehovského
  • Dvouleté medicínské vzdělání pro homeopaty při Homeopatické Akademii
  • Výcvik pro terapeuty biorezonance u společnosti Biomed CZ spol. s r.o. a Institutu pro regulativní medicínu Regumed GmbH.

Jsem členem Homeopatické společnosti, z.s.

 

 

„Nikdy není pozdě plnit si své sny ….”

 

Jolana Váchová

copyright © Jolana Váchová 2013 - 2018

artLab 4People