Homeopatie & BiorezonanceLogo Homeopatie & Biorezonance

O mně

Vystudovala jsem vysokou školu technického zaměření, při kterém je nezbytné opírat se o fakta a důkazy. Možná právě proto si ve svém životě vybírám terapeutické techniky, které jsou velmi logické a fyzikálně vysvětlitelné. Vždy mne hodně lákala práce s lidmi, s tím, co cítí, jaké mají potřeby, pocity, prožitky, co ovliňuje jejich jednání, co chtějí změnit nebo kde jsou příčiny jejich problémů. Nikdy jsem se nechtěla spokojit s tvrzením, že věci jsou neměnné a i vzhledem k mé celoživotní víře v nějaký vyšší princip mi cosi uvnitř říkalo, že to, co se nám děje nebo se s námi děje, je ovlivnitelné a že vše má nějaký důvod či příčinu.

Poté, co jsem pocítila sama na sobě pozitivní účinky homeopatie, biorezonance, ale jiných terapeutických přístupů, jsem začala studovat dostupnou literaturu, navštěvovat školy, kurzy, semináře a uvědomila si, že je to cesta, kterou se chci vydat a pomáhat lidem v navracení jejich vnitřní energetické stability, jejich zdraví, napomáhat jejich duchovnímu růstu, naučit je, jak se na této cestě udržet tím, že pochopí všechny souvislosti a pochopí, že vše máme ve svých rukou.

Výsledky mojí práce, které jsou velmi povzbudivé, mne o tom přesvědčují den co den. Stále více lidí přichází na to, že celostní a komlexní pohled na věc je správná cesta, která vede k trvalému zdraví fyzickému, ale i k psychické pohodě a vyváženosti. .

Touto prací si plním svůj sen….

 

Odborné vzdělání:

  • Odborné kurzy a semináře předních světových homeopatů:  Dr. Robin Murphy (USA), Louis Klein F.S.Hom., Dr. Philip Bailey, Anthony Conway, Dr. Russell Malcolm, David Mundy, Misha Norland, Dr. Peter König, Kim Elia a dalších)
  • Semináře metody Dr.Sehgala
  • Kurz Autopatie přímo u jejího zakladatele Mgr. Čehovského
  • Dvouleté medicínské vzdělání pro homeopaty při Homeopatické Akademii
  • Výcvik pro terapeuty biorezonance u společnosti Biomed CZ spol. s r.o. a Institutu pro regulativní medicínu Regumed GmbH.

Jsem členem Homeopatické společnosti, z.s.

 

 

„Nikdy není pozdě plnit si své sny ….”

 

Jolana Váchová

copyright © Jolana Váchová 2013 - 2018

artLab 4People